XXIX. sněm HK ČR – prezident AGA znovu v Představenstvu HK ČR

Dne 16. května 2017 si delegáti XXIX. sněmu Hospodářské komory České republiky zvolili na další tři roky kompletní vedení Hospodářské komory.

Prezidentem Hospodářské komory České republiky se na druhé funkční období stal její dosavadní šéf Vladimír Dlouhý. Delegáti volili na období následujících tří let i viceprezidenty HK ČR, kterými se opakovaně stali Irena Bartoňová Pálková, Bořivoj Minář, Roman Pommer a Michal Štefl. Nově se funkce viceprezidentky ujme také Marta Nováková, která nahradila Zdeňka Somra, který se po 24 letech rozhodl na funkci do vedení Hospodářské komory již nekandidovat.

Sněm si zvolil rovněž členy představenstva, dozorčí radu a smírčí komisi. Do Představenstva HK ČR byl znovu na další funkční období zvolen prezident AGA Václav Nepraš.