AGA na veletrhu INTERSEC 2018 v Dubaji

Asociace technických bezpečnostních služeb Grémium Alarm z. s., autorizované  živnostenské společenstvo Hospodářské komory ČR, se v lednu zúčastnila mezinárodního veletrhu INTERSEC 2018 v Dubaji. Asociaci zastupoval viceprezident Ing. Milan Ceeh.

Mezinárodní výstava INTERSEC, zaznamenala rekordní účast 1337 vystavovatelů z 59 zemí a 30 tisíc návštěvníků z celého světa. V letošním roce tato přehlídka bezpečnostních technologii pro Blízký východ a Afriku oslavila 20té výročí od svého vzniku.

Naše asociace byla u toho a nejen to. Díky podpoře Ministerstva průmyslu a obchodu zajistila i účast pro členské firmy, které se mohly na výstavě zdarma prezentovat, představit bezpečnostní technologie, systémy a služby pro široký okruh zákazníků z celého světa.

Naše členské firmy se také účastnily slavnostního večera, kde si při neformálním jednání vytvářeli cenné kontakty. V průběhu slavnostního večera, ale i v průběhu výstavy, byla možnost setkat se a mluvit i s několika  českými zástupci v Dubaji. Otevření stánku pod českou vlajkou se zúčastnil i velvyslanec ČR Alexandr Sporýš, který ve svém úvodním slově zdůraznil rostoucí potenciál vzájemné spolupráce obou států v oblasti bezpečnosti a obrany. Doprovodnou akcí české účasti byl Czech Safety Day, na kterém se znovu prezentovaly vystavující české firmy svým potenciálním partnerům.

V rámci doprovodné akce zazněly prezentace jednotlivých firem a samozřejmě nechyběla ani prezentace naší asociace. Milan Ceeh zdůraznil důležitost a potřebu asociace jako platformy pro setkávání se lidí z oblasti bezpečnostních technologií, zajištění žádoucích norem, ale i pro prezentaci celého oboru pro státní správu, odborné kruhy i laickou veřejnost.

Veletrh zhodnotil Milan Ceeh jako velmi úspěšnou, nejen pro vystavující firmy, ale i pro AGA. „Důležité je, že jsme navázali kontakty s dalšími potencionálními zájemci o naši účast na jejich výstavách. Pro příští rok jsme dostali ujištění, že MPO opět výstavu INTERSEC 2019 podpoří a asociace jedná i o účasti našich členských firem na výstavě SECON 2019 v Koreji“, dodal Milan Ceeh.

200x200_BS_pro_AGA_2018