FOR ARCH 2017 – AGA odborným partnerem pro obor Zabezpečení

Asociace technických bezpečnostních služeb Grémium Alarm (AGA) se stala odborným partnerem 28. ročníku mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH, který se uskuteční na výstavišti PVA EXPO PRAHA ve dnech 19. – 23. září 2017. Novinkou pro rok 2017 je nový obor zabývající se aktuálními trendy a technologiemi v oblasti zabezpečovací techniky, systémů ochrany budov, bezpečnostními službami a v neposlední řadě také stále více aktuální otázkou IT a kybernetické ochrany včetně ochrany měkkých cílů. Nový obor Zabezpečení tak vhodně naváže na již zavedenou sekci Elektro v hale 4. Nedílnou součástí veletrhu je i rozsáhlý odborný doprovodný program připravovaný vždy se zástupci akademické sféry a profesních organizací.

Zveme své členy k účasti na tomto největším stavebním veletrhu v České republice.