AGA odborným partnerem veletrhu PerimeterProtection 2018

AGA odborným partnerem veletrhu PerimeterProtection 2018
16. – 18. 1. 2018, Norimberk, Německo

PerimeterProtection je veletrh, který reaguje na požadavky dnešní doby. Přes 100 vystavovatelů zde od 16. do 18. ledna představí mechanické a elektronické systémy pro ochranu venkovních prostranství, jako například bezpečnostní ploty, závory, vstupní kontrolní zařízení, brány do areálů aj. Dále pak nejnovější kontrolní a kamerové systémy, videokamery, alarmy, hlásiče pohybu, software pro zabezpečení budov a mnoho dalšího. Veletrh se soustředí na kompletní perimetrickou ochranu, oplocení a bezpečnost budov.

Highlightem veletrhu bude nová speciální přehlídka věnovaná tématu detekce dronů a obrany před nimi. Ochrana před drony je v současnosti v perimetrickém zabezpečení důležitým aspektem. Především k ochraně kritických infrastruktur jsou odpovídající opatření nevyhnutelná.

Také v roce 2018 se mohou návštěvníci veletrhu Perimeter Protection v prvních dvou dnech těšit na doprovodný kongres k tématu zabezpečení. V kompaktních přednáškách budou renomovaní referenti z podniků, poradenských firem a projektových kanceláří diskutovat o optimálním zajištění venkovních prostranství. Seznam vystavovatelů i podrobnosti k doprovodnému programu naleznete na www.perimeter-protection.de

Na základě spolupráce naší asociace s pořadatelem veletrhu mohou získat naši členové vstup na veletrh zdarma. Budete-li se zajímat o více informací k veletrhu PerimeterProtection, kontaktuje výhradní zastoupení  NürnbergMesse  v ČR, společnost PROveletrhy, info@proveletrhy.cz, tel: 775  663 700, 775 663 548.