AGA se stala odborným partnerem veletrhu FOR ARCH 2018

Asociace technických bezpečnostních služeb Grémium Alarm z.s. se stala partnerem a udělila záštitu 29. ročníku mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH, který se uskuteční ve  dnech 18. – 22. září 2018 v  PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

I když se podle výzkumu SANEP z listopadu 2017 bezpečně cítí v souhrnu 78 % obyvatel ČR, podle 74,5 % dotázaných existuje obava z narůstajících bezpečnostních rizik, přičemž bezpečnost budov hraje důležitou úlohu. Dnes není problém mít domov pod kontrolou kdykoliv a odkudkoliv. Ale kdy produkty, které myslí a konají za nás, šetří peníze, čas a energii? A co bezpečnost dat, domů a osob?

V loňském roce se na veletrhu FOR ARCH představil nový obor Zabezpečení, který návštěvníky velmi zaujal. I letos mohou majitelé objektů získat konkrétní nabídku zabezpečovacích systémů u vystavovatelů v hale 4. Rady týkající se ochrany objektů před vloupáním najdou i letos návštěvníci ve speciálním poradenském centru. Tématu chytré a  bezpečné domácnosti se budou věnovat také zajímavé akce v rámci doprovodného programu. Více na www.forarch.cz.