Asociace technických bezpečnostních služeb Grémium Alarm Navigace

O bezpečí na veletrhu for arch


Ve dnech 18. až 22. září se brány letňanského výstaviště PVA EXPO PRAHA otevřou návštěvníkům mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH. V rámci jeho 29. ročníku se uskuteční také konference, jejímž tématem bude bezpečnost. Co bude možné v rámci doprovodného programu navštívit?

Tomu to tématu bude věnována především středa 19. září, kdy se uskuteční dva bloky programu. První z nich přinese téma: Zabezpečte se! – Chraňte majetek sobě i svým sousedům. Tento blok je akcí pro specialisty, na kterou je nutné se registrovat u organizátora. Těmi jsou Policejní prezidium, Ministerstvo vnitra, Cech mechanických zámkových systémů v ČR a Českomoravská myslivecká jednota. Akce začíná ve Vstupní hale II, Kongresovém sále v 8:30 hodin.

Druhým blokem konference je seminář Bezpečná škola – základ bezpečné obce. Ten je určen pro pracovníky z řad Policie ČR, MV ČR, CMZS, zástupce škol. Účastníci konference se seznámí s novými trendy v oblasti ochrany osob a majetku se zaměřením na problematiku tzv. bezpečných škol. Koná se od 12:15 ve Vstupní hale II, Kongresovém sále areálu PVA EXPO PRAHA a jejími organizátory jsou Asociace bezpečná škola a Cech mechanických zámkových systémů s partnerem Středočeským krajem a ve spolupráci s Policejním prezidiem a Ministerstvo vnitra. Více informací najdete na: www.forarch.cz.

Generálním partnerem veletrhu je Skupina ČEZ.