7 nejčastějších gdpr chyb – pozvánka na školení

POZVÁNKA NA ŠKOLENÍ – PRO ČLENY HK ĆR ZDARMA.

GDPR, evropské nařízení o ochraně osobních údajů platí už půl roku. Zjistěte, jaké nejčastější chyby firmy dělají. Řekneme vám, jak se jim vyhnout.

Že jste ještě s GDPR nezačali? Psst! Tak to nikde neříkejte. Raději přijďte na dopolední seminář 7 nejčastějších GDPR chyb. Vyhněte se jim! Máme řešení i pro vás!

Co:                      7 nejčastějších GDPR chyb. Vyhněte se jim!
Kdy:                    6. 11. 2018, 9:00 – 12:00
Kde:                    Hospodářská komora ČR, Florentinum (recepce A), Na Florenci 2116/15,
Kapacita:            26 volných míst
Cena:                  pro členy HK ČR ZDARMA

Co se na semináři dozvím?

• Nejčastější chyby podle zkušenosti ÚOOÚ (PhDr. Miroslava Matoušová,Úřad pro ochranu osobních údajů)
  • Co na to říkají právníci (Jakub Morávek, Ph.D., Felix a spol.)
  • GDPR & praktické podpůrné nástroje pro podnikatele (Ing. Pavel Vinkler, Ph.D., Ministerstvo průmyslu a obchodu)
  • Vy fakt ještě nemáte GDPR? (Ing. Vojtěch Hvězda, GORDIC)
  • Tak se pereme s GDPR my aneb zkušenosti malé české firmy (Anna Šťastná, CORA MANAGEMENT s.r.o.)
  • Jak si s GDPR poradil ČEZ? (Mgr. Petra Brázda,  ČEZ, a. s.)
  • Výměna zkušeností a networking

Cílem kurzu je, abyste nedělali zbytečné chyby v oblasti GDPR, a v případě, že jste s ním ještě nezačali, tak získáte základní postupy, jak na to.

Přihlaste se na seminář 7 nejčastějších GDPR chyb. Vyhněte se jim!

Hospodářská komora České republiky
odd. marketingu

Sekretariát

Irena Ježková

Asistentka asociace

Do funkce asistentky nastoupila pIrena Ježková v červnu roku 2012.
Po absolvování ekonomické školy zahájila svoji pracovní činnost  jako úřednice Komise pro udělování vědeckých hodností.  Po roce přijala pracovní nabídku z jiného oboru a tím zahájila svoji pracovní činnost ve stavebním odvětví, která trvala nepřetržitě až do roku 2002.  Nejdříve ve  funkci  sekretářky ředitele závodu a po mateřské dovolené jako THP  na dopravním dispečinku významné stavební firmy, působící  v oblasti výstavby jaderných elektráren. Na začátku roku 2003,  kdy obdržela nabídku na úřednickou pozici, nastoupila do Hospodářské komory ČR,  kde působila až do května 2012. Po absolvování výběrového řízení na AGA, byla vybrána na místo asistentky Asociace Grémium Alarm. Dlouholetá praxe v  rozmanitých pracovních pozicích ji usnadnila rychlé zapojení do široké problematiky naší odborné asociace.