Přímý přenos ze zasedání 31. sněmu HK ČR za účasti významných osobností

Již zítra proběhne zasedání 31. sněmu Hospodářské komory České republiky, kterého se zúčastní 250 delegátů a až 100 hostů. V rámci jeho dopolední části vystoupí mnoho významných osobností (mj. prezident republiky M. Zeman, předseda senátu J. Kubera, ministr průmysl a obchodu K. Havlíček, předsedkyně Asociace krajů J. Mračková Vildumetzová a další…).

V závěru dopolední části proběhne také oficiální show a tisková konference u příležitosti spuštění Právního elektronického systému pro podnikatele (PES).

Pro ty, kteří se sněmu nezúčastní osobně, jsme připravili živý dopolední přenos, který bude vysílán mezi 10:00 – 12:30 hodin na webových stránkách Hospodářské komory www.komora.cz, případně na www.ctk.cz a www.ceskenoviny.cz.