PRVNÍ VYDANÁ NOVÁ OSVĚDČENÍ O KVALITĚ

Na zasedání Komise pro ověřování kvality byla schválena a vydána první Osvědčení o kvalitě firem pro tyto členské firmy: Trade FIDES, a.s., LIBRAX, s.r.o., SECURITAS ČR s.r.o. SECURITY TECHNOLOGIES a.s.,  E+M plus, spol. s r.o., AD SECURITY s.r.o. a TEMAR spol. s r.o.

Ověřování kvality firmy se nově provádí v souladu se schválenou metodikou Hospodářské komory ČR. Veškeré podklady pro získání Osvědčení o kvalitě jsou umístěny v zabezpečené části webu AGA –  Sekce pro členy.  Členské firmy s ověřenou právní a odbornou způsobilostí a schopností zpracovat zakázku od kvalitní nabídky, přes projekt a montáž, po uvedení do provozu a zajištění kvalitního servisu tak mohou získat „Osvědčení o kvalitě“. První vydání Osvědčení o kvalitě je po splnění podmínek  vydáno na 2 roky a pro členy AGA – ZDARMA.