HK ČR obnovuje bezplatnou poradnu pro podnikatele

Vzhledem ke stále přísnějším proti pandemickým opatřením vlády eviduje Hospodářská komora rostoucí zájem firem o odborné poradenství. Právě proto se svými partnery obnovila bezplatnou poradnu, díky níž mohla už během jarních měsíců zodpovědět bezmála 3 000 podnikatelských dotazů. Odpovědi budou podnikatelům zajišťovat právní experti Hospodářské komory a týmy partnerských právních kanceláří.

Největší část dotazů už během jara Hospodářská komora evidovala od podnikatelů, kteří si např. nebyli jistí, zda mohou mít otevřeno, nebo nikoliv. Mnoho firem potřebovalo také konkrétní informace ke kompenzacím nebo vládním programům, např. Covid-nájemné, záruční program Covid III apod. Další informace k poradně naleznete ZDE, své dotazy mohou podnikatelé směřovat na mail poradna@komora.cz.