Členství
Členství
VÝHODY, KTERÉ SE VYPLATÍ

Staňte se členy naší asociace

Ať už podnikáte na vlastní triko, vlastníte společnost nebo se chcete stát specialistou v oboru, právě pro vás zde je členství v naší asociaci. Přidejte se ke stabilnímu profesnímu sdružen odborníků na bezpečnost a získáte nejen podporu, pomoc či informace v rámci našeho oboru, ale také si zaručíte prestiž a důvěru svých klientů, jelikož to je právě to, co je cílem naší asociace, společně s dalšími benefity.

Veškeré potřebné informace k členství, jeho výhody a přehled organizací, které s námi již spolupracují, najdete v této sekci našeho webu.

Soudružnost

Naše organizace na základě dobrovolnosti sdružuje subjekty, ať už podnikatele, větší subjekty či živnostníky, jejichž služby se pohybují v oblasti ochrany osob, majetku a informací.

Věrohodnost

Naším zájmem je profilace a zviditelnění kvalitních firem v oblasti bezpečnostního průmyslu na trhu. V rámci certifikace chceme vytvořit síť věrohodných a kvalifikovaných subjektů, kterým může konečný zákazník plně důvěřovat.

Certifikace

Členství v asociaci symbolizuje, dnes již všeobecně respektovaný certifikát vysoké odbornosti a kvality, finanční a ekonomické stability, kvalitního technicko-personálního zázemí a dodržování etických zásad.

3 PROČ BÝT ČLENEM

Ještě váháte s členstvím?

1

VZDĚLÁVÁNÍ

Díky našemu projektu AGA je vzdělávání jednotlivců, ale i celých korporací podstatně jednodušší. Bez papírování a finanční náročnosti.

2

KONKURENČNÍ VÝHODA

Získáte konkurenční výhodu proti nečlenským organizacím. Navíc máte možnost získat certifikaci a potvrdit tak svou profesionalitu.

3

PODPORA PROFESIONÁLŮ

Sdružujeme nejužší špičku bezpečnostního oboru u nás. Právě proto jsou členové důležitou součástí při tvorbě norem a postupů, profesionálové profesionálům.

Členství
Členství
Členství
Členství
Členství
Členství
Členství
Členství
TA SPRÁVNÁ VOLBA

Detaily, které dělají rozdíl

90%
90%
70%

Význam naší organizace podtrhuje zájem nejen o řádné členství, které se týká především standardních podnikatelských subjektů, ale i zájem o přidružené a kolektivní členství. Členství v asociaci symbolizuje, dnes již všeobecně respektovaný certifikát vysoké odbornosti a kvality, finanční a ekonomické stability, kvalitního technicko-personálního zázemí a dodržování etických zásad. Členství v asociaci vytváří pro členy i určitou konkurenční výhodu při získávání zakázek, zvyšuje celkovou kvalifikovanost a poskytuje mnoho dalších výhod oproti konkurenci.

CHCETE VĚDĚT VÍC?

Informační rozcestník

Objevte výhody členství AGA. Je to jednodušší než si myslíte.

Přihlaste se k členství ještě dnes a staňte se renomovanou firmou v oboru bezpečnosti.