Zkušební technik v akreditované zkušební laboratoři

Čeká Vás práce v akreditované zkušební laboratoři v oblasti mechanických zábranných systémů, provádění zkoušek dle standardizovaných postupů, zpracování zkušebních protokolů a komunikace s výrobci nebo dovozci mechanických zábranných systémů. V případě zájmu kontaktujte přímo společnost Trezor Test s.r.o. na výše uvedeném kontaktu.

ČTĚTE VÍCE

Zkušební technik akreditované zkušební laboratoře

Čeká Vás práce v akreditované zkušební laboratoři v oblasti poplachových systémů, provádění zkoušek dle standardizovaných postupů, zpracování zkušebních protokolů a komunikace s výrobci nebo dovozci poplachových systémů. V případě zájmu kontaktujte přímo společnost TESTALARM PRAHA, spol. s r.o. na výše uvedeném kontaktu.

ČTĚTE VÍCE

Junior Project Manager v bezpečnosti

Kariérní začátek v oblasti bezpečnostního managementu. Jsi ochotný se učit novým věcem? Ze začátku tě provedeme skrz všechny oddělení a naučíme tě vnímat a chápat svět integrované bezpečnosti v praxi.

ČTĚTE VÍCE

Business developer manažer (region EMEA)

Hledáme obchodního zástupce pro prodej řešení Sound Event Detector (SED) v zahraničí, hlavní pracovní náplní bude navazovat a vytvářet silné vztahy s distributory a systémovými integrátory s přidanou hodnotou ve Velké Británii, USA a regionu EMEA. Budete úzce spolupracovat s našimi prodejními a marketingovými týmy na vývoji a realizaci strategických plánů pro dosažení prodejních cílů […]

ČTĚTE VÍCE

Technik (Specialista)

Hledáte zajímavou práci v oblasti slaboproudých a zabezpečovacích systémů u společnosti se zázemím a benefity nadnárodní Multitechnické společnosti? Kontaktujte nás, hledáme kolegy pro střediska v Praze, Brně, Ústí nad Labem a Čáslavi

ČTĚTE VÍCE

Zobrazeno 8 z 8 výsledků