Cílem AGA je podporovat své členy a přinášet jim benefity plynoucí z členství. Uvědomujeme si, že jedním ze stěžejních pilířů firemní strategie je rozvoj a vzdělávání zaměstnanců a to jak v odborných znalostech, tak i v osobnostním růstu jednotlivců i celých týmů. Proto jsme se rozhodli využít možnosti získat prostředky z EU na vzdělávací aktivity a to jak v odborných, tak měkkých manažerských, IT či účetních a ekonomicko – právních tématech. AGA po nelehkém procesu tyto dotační prostředky získala a jsme rádi, že Vás tímto způsobem můžeme podpořit. Školit lze v průběhu let 2020 – 2022  a vzdělávací aktivity jsou hrazeny ze 100%.

Důležitou skutečností je, že PROFIMA EFFECTIVE, s.r.o., jako vítězný dodavatel vzdělávání, Vám se vším, co se týká Vašeho zapojení do tohoto projektu pomůže. Počínaje přípravou vzdělávacího plánu, který bude korespondovat se skutečnými potřebami Vaší společnosti, přes výběr vhodných lektorů a specialistů, až k samotné realizaci Vámi zvolených kurzů. Veškerá administrace projektu, jde za Asociaci Grémium Alarm, tudíž Vás nebude zatěžovat.

Zajímá Vás, jak správně restartovat Vaše zaměstnance, jak zefektivnit chod Vaší firmy a jak ze současné situace vytěžit maximum? Kontaktujte nás nebo PROFIMA EFFECTIVE, s.r.o., obchodní ředitel Tomáš Kovalčík, MT +420 606169585, e-mail tomas.kovalcik@profima.cz.