komora_logo

Hospodářská komora ČR Vás zve na „Česko-slovinské podnikatelské setkání“ s B2B jednáními mezi českými a slovinskými firmami. 

Akce se uskuteční ve středu 14.10.2020 od 14 hodin ve Velkém sále Ministerstva zahraničních věcí ČR (Loretánské náměstí 5 118 00 Praha 1 – Hradčany). Registrace začíná ve 13.30 hodin.

Akce se uskuteční při příležitosti návštěvy slovinského ministra zahraničních věcí v ČR. Hlavním cílem je seznámit české a slovinské podnikatele s podnikatelskými příležitostmi v ČR a ve Slovinsku a uspořádat B2B jednání mezi českými a slovinskými firmami. Ve slovinské delegaci jsou společnosti z oblasti  energetiky, obranného průmyslu, zdravotnictví, dopravy, infrastruktury, kyberbezpečnosti či digitalizace/IT.

Seminář zahájí ministři zahraničních věcí ČR a Slovinska a následovat budou projevy prezidenta HK ČR a generální manažerky Obchodní a průmyslové komory Slovinska. Poté budou tematicky zaměřené prezentace a B2B jednání mezi českými a slovinskými firmami.

Kapacita akce je z epidemiologických důvodů omezená! Organizátoři si v návaznosti na vývoj epidemiologické situace vyhrazují případnou změnu programu či zrušení akce. Je nutné na akci dodržovat veškerá epidemiologická opatření včetně nošení roušky a dezinfekce rukou.

Registrujte se na email veselka@komora.cz, v kopii na lehky@komora.cz a uveďte jméno, funkci, společnost a kontaktní informace (email) a stručný firemní profil v angličtině (2-3 věty).

Termín přihlášek je stanoven do úterý 13.10.2020.

Seznam podnikatelské delegace s profily a požadavky na jednání s českými firmami (u některých profilů uvedena i konkrétní jména firem) naleznete zde, program zde.