Asociace technických bezpečnostních služeb Grémium

Alarm, z.s. Vás zve na seznámení s projektem

Vzdělávací aktivity Grémium Alarm”

příležitost pro členy AGA a vzdělávání Vašich zaměstnanců

rádi bychom Vás pozvali na představení projektu Asociace technických bezpečnostních služeb Grémium Alarm, z.s. – „Vzdělávací aktivity Grémium Alarm‟, který je financován z ESF z Operačního programu Zaměstnanost. Připraveny jsou dva termíny na dvou místech:

Termín konání:  čtvrtek:  30. 1. 2020 od 10.00 do 13.00 hod.
Místo konání:    sídlo Asociace Grémium Alarm, budova FLORENTINA (recepce A), 4. nadzemní podlaží v komplexu Hospodářské komory ĆR
Adresa:             Na Florenci 2116/15, 110 00 Praha 1
Zasedací místnost: Olomouc

Termín konání:úterý:  4. 2. 2020 od 10.00 do 13.00 hod.
Místo konání:   sídlo společnosti PROFIMA EFFECTIVE s.r.o.
Adresa:            Tyršovo nábřeží 760, 760 01 Zlín

Program:

• Základní informace o projektu
  • Postup zapojení podniku do projektu
  • Pravidla MPSV pro realizaci
  • Vzdělávání
    • témata a oblasti vzdělávání: Měkké a manažerské dovednosti, obecné IT vzdělávání, účetní, ekonomické a právní kurzy, odborná témata technických bezpečnostních služeb
    • vzdělávací plány
    • realizace vzdělávání
  • Administrace – de minimis, GDPR, dokumentace

Potvrďte prosím svou účast na e-mailovou adresu: michaela.morysova@profima.cz , abychom pro Vás mohli připravit potřebné podklady.

Pokud Vám termín nebude vyhovovat a o informace a zapojení se do projektu máte zájem, prosím napište nám. Budeme Vás kontaktovat a dohodneme s Vámi další postup. Případné dotazy Vám zodpovíme na tel.: 736 171 724.

Termín konání Praha: Doprava k budově FLORENTINUM je možná veřejnou dopravou: metro B (stanice náměstí Republiky), metro C (stanice Florenc), nejbližší tramvajové zastávky Bílá labuť (ulice Na Poříčí) a Masarykovo nádraží (ulice Havlíčkova). Placené parkování vozidel je možné přímo v podzemních garážích v budově nebo na přilehlých veřejných parkovištích.